Cozy 1Br Plus 1 Single Bed In Cvg

  • 72 m²
  • 1 soveværelse
  • 2 badeværelser

Cozy 1Br Plus 1 Single Bed In Cvg ligger 3 km fra Springvandene i Dubai og repræsenterer en 2 værelsers indkvartering med en terrasse. Feriehus har 2 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.

Det tager ca. 25 minutters gåtur for at nå Ras Al Khor Vildtreservat. Du kan komme til Dubai Akvarium og Undervands-Zoo om få minutter i bil. Cozy 1Br Plus 1 Single Bed In Cvg ligger 30 km fra Dubai lufthavn.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Cozy 1Br Plus 1 Single Bed In Cvg Dubai
Exquisite 1Br Creek Vista Grande
pris kun for mobil

Exquisite 1Br Creek Vista Grande

0 m fra overnatningsstedet
Key View - Azizi Riviera 17
pris kun for mobil

Key View - Azizi Riviera 17

736 m fra overnatningsstedet
Stay By Latinem Luxury 1Br Holiday Home W 2709 Near Burj Khalifa
pris kun for mobil

Stay By Latinem Luxury 1Br Holiday Home W 2709 Near Burj Khalifa

7.2
Godt 5 anmeldelser
755 m fra overnatningsstedet
USD 65 USD 59
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Dubai Creek SPB lufthavn
    12 km

    Togstationer

    Business Bay Metro Station
    4,2 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
    Udtjekning: indtil 11:00
    Licensnr.ALM-SOB-SPB0S
    Ofte stillede spørgsmål
    • Er der parkering i nærheden af Cozy 1Br Plus 1 Single Bed In Cvg villa?
      Ja, der er en gratis privat parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Cozy 1Br Plus 1 Single Bed In Cvg villa.
    • Hvad er reglerne for ind- og udtjekning på Cozy 1Br Plus 1 Single Bed In Cvg villa?
      Gæster i Cozy 1Br Plus 1 Single Bed In Cvg villa skal tjekke ind senest 18:00 og tjekke ud senest 11:00.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Dubai Creek SPB lufthavn
    12 km

    Togstationer

    Business Bay Metro Station
    4,2 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Cozy 1Br Plus 1 Single Bed In Cvg Dubai

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk